Utorok, 18. jún 2019
Meniny má Vratislav | zajtra Alfréd

Ešte nepodnikáš? Príď na prvý Prešovský networking!

Ešte nepodnikáš? Príď na prvý Prešovský networking! Nové kontakty, rozšírenie poznatkov, debata o tom, čo ťa zaujíma, tvoj nápad pod drobnohľadom pléna a odborníkov, tvorivá atmosféra – to všetko získaš na prvom Prešovskom networkingu pre nepodnikateľov.


NA PROGRAME BUDE


• moderovaná diskusia ako uspieť na trhu
• minútové predstavenie vlastného biznis nápadu
• neformálny networking


KTO SA VÁM PREDSTAVÍ


Ing. Slávka Oulická – dlhoročná odborníčka v oblasti poradenstva pre klientov úradu práce, z pohľadu poskytovania príspevku pre UoZ s cieľom uplatniť sa na trhu práce.


Ing. Renáta Madzinová, PhD. – na viacerých univerzitách sa počas svojej výskumnej činnosti zameriavala na postavenie malých a stredných podnikov na Slovensku aj v zahraničí, a prednášala problematiku MSP.


Ing. Jarmila Ukropcová – špecialistka pre podnikateľov a malé firmy v bankovom sektore s cieľom analyzovať a riešiť finančné potreby klientov, v súkromnom sektore pôsobila na pozícií finančnej účtovníčky a ekonómky.


KEDY


25.06.2019
16:00 - 19:00 hod.


KDE


Národné podnikateľské centrum v Prešove
Budova UniCentrum (2. poschodie)
Kúpeľná 6
080 01 Prešov


KONTAKT:
Tím Akceleračného programu NPC Prešov: ap.po@npc.sk.
Účasť je bezplatná, počet účastníkov obmedzený.


Registrujte sa cez Žiadosť o účasť na podujatí.
Viac info a a registácia TU:
https://www.npc.sk/sk/events/este-nepodnikas-prid-na-prvy-presovsky-networking/
Ukončenie registrácie: 24.06.2019 do 13.00 h

Pridal: Miroslava Klimovičová
48
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice, okr. Prešov

Na predaj 5 izbový rodinný dom, postavený v šesťdesiatych rokoch, základy domu kameň, stavebný materiál zmiešaný, úžitková plocha cca 200 m2, plynové vykurovanie. Rodinný dom je v pôvodnom stave. Žiadaná lokalita

0907030622 | | cena: 111.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dvojizbový, kompletne zariadený byt v centre Prešova

Dvojizbový, kompletne zariadený a zrekonštruovaný byt s loggiou v centre Prešova. Byt je na 2. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu s výťahom. Výborná poloha, parkovanie pred domom.

+421903602897 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 x stavebný pozemok s výmerou 689 m2, Župčany, okr. Prešov

Na predaj 2 stavebné pozemky v obci Župčany, okr. Prešov. Plocha parcely 2 x 689 m2, prístup - hlavná komunikácia asfaltová, k pozemku spevnená makadamová cesta, obdĺžnikový tvar pozemku, IS v blízkosti pozemku, Cena 26 eur/m2.

0907030622 | | cena: 26,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.