Piatok, 21. február 2020
Meniny má Eleonóra | zajtra Etela
udalosť sa už konala

Priateľstvo - Barátság - Przyjaźń

Aj v tomto roku v spolupráci s Mesto Prešov pripravujeme kolektívnu výstavu umelcov z Prešova, Noweho Saczu a Nyíregyházy – teda partnerských miest Prešova. Spolu sa predstaví 12 umelcov - /z každého mesta 4/ Mesto Prešov organizuje takúto spoločnú výstavu 2.krát s cieľom oživiť partnerské vzťahy medzi „najbližšími“ mestami, ktoré kedysi boli veľmi čulé.


Prešov budú prezentovať umelci: akad maliarka Anna Hausová, akad. maliarka Anna Gajová, PhDr. Ján Bartko a mgr. art. Kamil Jurašek


Výstava potrvá do 31.08.2019
Vstupné: 0,50, - € deti , dôchodcovia, 1,00 - dospelí

Pridal: Redakcia PIS
210

Caraffova väznica

Sídlo (adresa):
Jarkova 28A, Prešov
Telefón:
Mobil:
E-mail:
WEB:
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Ponúkam
Reality: Ponúkam
V centre Prešova budova na predaj - výhodná investícia

V centre PO, ul. Jarková ponúkame na predaj 3 podl. budovu s úžit. plochou cca 330 m2 /príz. komerčné priestory, 1. a 2. posch. 3. izbové byty s loggiou, všetko samostatne merače/ s pozemkom. Prístup pre autá možný aj z. ul. Baštová. Cena 1000, - Eur/m2.

0903670564 | | cena: 1.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.