Nedeľa, 17. november 2019
Meniny má Klaudia | zajtra Eugen

NEREZ & LUCIA - koncert

Jednou z možností, ako si tvorivo pripomenúť deň vzniku niekdajšieho Československa, je zážitok plodnej spolupráce týchto dvoch kedysi v jednom štáte žijúcich národov. Ponúkame Vám ho vďaka skupine NEREZ & LUCIA , ktorá vyráža na turné po Slovensku a 28. októbra sa zastaví práve v prešovskej Viole.


Základné spevácke aj autorské trio tohto zoskupenia tvoria Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský a Lucia Šoralová.


Na turné predstavia nový album ZLOM, ktorý vyšiel vo februári tohto roka. Hlavnými autormi piesní sú Zdeněk Vřešťál a Lucia Šoralová, ale nájdete tam aj zhudobnenú báseň Vítezslava Nezvala, balkánsku rómsku ľudovú pieseň, jednu pieseň od Ondřeja Soukupa či text od Silvie Kaščákovej, a tiež dve dodnes nevydané piesne z repertoáru starého Nerezu. V programe koncertu zaznejú najmä novinky z albumu Zlom, no i klasické hity skupiny Nerez - Tisíc dnů mezi námi, Javor, Kočky, Do posledního dechu, Kytička, Já s tebou žít nebudu a ďalšie. Okrem základného tria budú členmi kapely francúzsky kontrabasista Grégoire Brun, hráč na akordeón a saxofón David Lomič a multiinštrumentalista Róbert Fischmann (flauty, kaval, klavír, perkusie).


Vstupné: 19 € predpredaj / 22 € v deň koncertu

Pridal: Redakcia PIS
173
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.