Piatok, 05. jún 2020
Meniny má Laura | zajtra Norbert

NEREZ & LUCIA - koncert

Jednou z možností, ako si tvorivo pripomenúť deň vzniku niekdajšieho Československa, je zážitok plodnej spolupráce týchto dvoch kedysi v jednom štáte žijúcich národov. Ponúkame Vám ho vďaka skupine NEREZ & LUCIA , ktorá vyráža na turné po Slovensku a 28. októbra sa zastaví práve v prešovskej Viole.


Základné spevácke aj autorské trio tohto zoskupenia tvoria Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský a Lucia Šoralová.


Na turné predstavia nový album ZLOM, ktorý vyšiel vo februári tohto roka. Hlavnými autormi piesní sú Zdeněk Vřešťál a Lucia Šoralová, ale nájdete tam aj zhudobnenú báseň Vítezslava Nezvala, balkánsku rómsku ľudovú pieseň, jednu pieseň od Ondřeja Soukupa či text od Silvie Kaščákovej, a tiež dve dodnes nevydané piesne z repertoáru starého Nerezu. V programe koncertu zaznejú najmä novinky z albumu Zlom, no i klasické hity skupiny Nerez - Tisíc dnů mezi námi, Javor, Kočky, Do posledního dechu, Kytička, Já s tebou žít nebudu a ďalšie. Okrem základného tria budú členmi kapely francúzsky kontrabasista Grégoire Brun, hráč na akordeón a saxofón David Lomič a multiinštrumentalista Róbert Fischmann (flauty, kaval, klavír, perkusie).


Vstupné: 19 € predpredaj / 22 € v deň koncertu

Pridal: Redakcia PIS
301
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.