Utorok, 12. november 2019
Meniny má Svätopluk | zajtra Stanislav
udalosť sa už konala

Ponuka krúžkov ABC - CVČ

Ponuka krúžkov ABC - CVČ Činnost CVČ v Prešove na ul. Októbrovej je zameraná na výchovno-vzdelávacie aktivity a aktívny oddych detí a mládeže od predškolského veku až do 30 rokov.


Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú neformálne vzdelávať, rozvíjať svoje záujmi, schopnosti, talent, aktívne relaxovať, užitočne a zaujímavo tráviť voľný čas v spoločnosti priateľov. Za dlé roky nášho pôsobenia sme svojimi aktivitami oslovili tisíce záujemcov o pravidelnú krúžkovú činnosť, príležitostné podujatia, prázdninové tábory, ale aj o predmetové olympiády a rôzne súťaže.

Pridal: Redakcia PIS
254

ABC centrum voľného času

Sídlo (adresa):
Októbrová 30, 080 01 Prešov
Telefón:
051 771 22 91
Mobil:
0918 900 949
E-mail:
WEB:
http://abccentrum.sk/
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.