Streda, 13. november 2019
Meniny má Stanislav | zajtra Irma

Róbert Seďo Sedlák: Môjvember

MÔJVEMBER ...alebo 30 portrétov, ktoré poukazujú na hodnotu zdravia a života samotného.


Predstavujeme 30-dňový projekt fotografa Róberta Seďa Sedláka, ktorý zobrazuje portréty mužov rôznych vekových kategórií z rôznych oblastí, nosiacich fúzy alebo bradu.
Seďo, rodák z Prešova, prišiel v novembri s veľmi peknou, a nie menej silnou, myšlienkou nafotiť sériu portrétov s originálnym názvom "Mô(j)vember".


"Ide o akýsi osobný príspevok mňa ako fotografa, s cieľom upozorniť, resp. priblížiť verejnosti dôležitosť mužského zdravia, či už fyzického, alebo mentálneho. Práve to je častokrát spoločnosťou podceňované, či prehliadané.”


Podobnú sériu Robo nafotil už dávnejšie v Londýne, kde dlhé roky žil a pôsobil. Malú ukážku z nej prinášame v tejto výstave, ktorá potrvá do konca októbra.

Pridal: Michaela Svatová
546

CHRISTIANIA

Sídlo (adresa):
Hlavná 105, 080 01 Prešov
Telefón:
051/772 20 97
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.christiania.eu.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.