Piatok, 21. február 2020
Meniny má Eleonóra | zajtra Etela
udalosť sa už konala

Life is better in bikinis: BALI

Hostkou ďalšieho kola z cyklu cestovateľských prednášok pod názvom "Od rovníka k pólom" bude Košičanka Julka, ktorá vám predstaví stále obľúbenejšie exotické BALI očami človeka, ktorý v tejto krajine strávil kus svojho života.


"Moje meno je Juli a som vášnivá cestovateľka pôvodom z Košíc, ktorá si už 10 rokov plní svoje cestovateľské sny.
Premieňam status "prstom po mape" na realitu a o zážitkoch z ciest píšem aj na mojom cestovateľskom blogu Life is better in bikinis. Práve tento blog spolu s mojim projektom GadoGado.cz vznikli počas života na tropickom ostrove Bali, kde som zakotvila na dlhé tri roky.
Prednáška, na ktorú Vás týmto srdečne pozývam bude práve o živote na Bali, ale aj ďalších skúsenostiach z Ázie, ako napríklad štipendium na Sumatre, či dobrovoľníctvo v Kambodži, ... Tiež Vám v krátkosti prezradím pár informácií o influencer marketingu alebo čo to znamená "keď dobrá fotka (nielen z ciest) predáva".
Budem sa na Vás všetkých tešiť!"


Vstup: 3€ na mieste

Pridal: Redakcia pis.sk
139

CHRISTIANIA

Sídlo (adresa):
Hlavná 105, 080 01 Prešov
Telefón:
051/772 20 97
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.christiania.eu.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Ponúkam
Reality: Ponúkam
V centre Prešova budova na predaj - výhodná investícia

V centre PO, ul. Jarková ponúkame na predaj 3 podl. budovu s úžit. plochou cca 330 m2 /príz. komerčné priestory, 1. a 2. posch. 3. izbové byty s loggiou, všetko samostatne merače/ s pozemkom. Prístup pre autá možný aj z. ul. Baštová. Cena 1000, - Eur/m2.

0903670564 | | cena: 1.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.