Utorok, 25. február 2020
Meniny má Frederik, Frederika | zajtra Viktor
udalosť sa už konala

NATURAL 35 let + MINDSPY

Skupina Natural vznikla v sedemdesiatych rokoch. S vlastným repertoárom začala popri tanečných zábavách úspešne pôsobiť i na rockových festivaloch.
Zlom prišiel v roku 1984, kedy vyšla na single Supraphonu pesnička Já na to mám, ktorá sa stala veľmi rýchlo obrovským hitom. Natural začal nahrávať v rádiách, v televíziách, natáčal ďalšie dosky.
Dobre sa umiestnil v ankete Zlatý slávik, viac ako pol roka viedol v československej hitparáde. Dosiek s piesňou Já na to mám sa celkom predalo okolo štvrť milióna.
S novým tisícročím prišla tiež nová éra kapely Natural. Skladby z 80.rokov doplnil z veľkej časti nový repertoár. V pesničkách kladie skupina dôraz na pekné melódie a zaujímavé texty.
Okrem niekoľkých singlov z 80.rokov a spoločnej LP dosky so skupinou Aréna natočil Natural v roku 2003 CD u Sony Music Bonton. O 3 roky neskôr natočil ďalší album s názvom Demo CD Natural. K 30.výročiu svojej prvej dosky vydal Natural vinylovú EP dosku „Třetí od konce“. Objavili sa v niekoľkých televíznych programoch ČT2, TV Nova, TV Barrandov, TV Óčko či TV Relax.
V rokoch 2003-2004 a 2017-2018 použila firma Škoda Auto hit Naturalu Já na to mám v obrovských reklamných kampaniach.
Najčastejšie Natural hraje na festivaloch, mestských či pivných slávnostiach, na vinobraniach alebo na súkromných oslavách.


Súčasná zostava Naturalu:
Petr Kadlček – gytara, perkusie, spev
Daniel Andel – klávesy, spev
Jakub Donáth – bicie, spev
Jozef Zeleňák – basa


Rezervácie vstupeniek: Stromoradie na bare .
Sídlime oproti schodom do OŠ Pedagogická a sociálna akadémia.
Predaj: lístky len na mieste 5 e
kontakt a rezervácie lístkov: info@stromoradie.sk, tel. 0905 640 510

Pridal: Redakcia pis.sk
218
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.