Utorok, 25. február 2020
Meniny má Frederik, Frederika | zajtra Viktor
udalosť sa už konala

PETER LIPA - nový album "Dobré meno"

Najznámejší slovenský jazzový spevák Peter Lipa je momentálne naozaj činorodý a štyri mesiace po premiére albumu Slovenské evergreeny uviedol na svet nový album Dobré meno.


Ide o “štandardný” lipovský album s vlastnými piesňami speváka na pomedzí jazzu, soulu, bluesu a popu a jeho skoré vydanie je podľa Lipu spôsobené tým, že kontinuálne nadväzuje na Slovenské evergreeny. „Druhý album je vlastne jeho priame pokračovanie, “ hovorí Peter Lipa v rozhovore pre Aktuality.sk. „Okrem štyroch skladieb na Evergreeny sme v rámci jednej štúdiovej session s mojou kapelou nahrali aj deväť mojich piesní. Dokonca som rozmýšľal, že ich vydám naraz, ale potom som si povedal, že toto si mohol dovoliť asi len Prince a nebudem si sám sebe konkurovať, takže je medzi nimi štvormesačný odstup.”


Peter Lipa ml. (klávesy), Miroslav Fedor (bicie), Radovan Tariška (saxofón) a Michal Šimko (basgitara)


Predpredaj vstupeniek: Stromoradie na bare
Sídlime oproti schodom do OŠ Pedagogická a sociálna akadémia.
Cena: 15 e
Kontakt a rezervácie lístkov: info@stromoradie.sk 0905 640 510
koncert je na sedenie, kapacita 100 lístkov

Pridal: Redakcia pis.sk
358
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.