Nedeľa, 08. december 2019
Meniny má Marína | zajtra Izabela

Bonsai Prešov Exhibition 2019

Organizácia Shohin Slovak Association opäť pripravila pre Prešovčanov aj návštevníkov mesta výstavu pod názvom Bonsai Prešov Exhibition 2019. Podujatie pod záštitou primátorky mesta Prešov sa uskutoční od 26. do 28. septembra 2019, v čase od 9.00 do 19.00 v historickej sále PKO Čierny orol v Prešove.


5. ročník tejto medzinárodnej výstavy prinesie opäť výstavu bonsajov a suiseki v najvyššej svetovej kvalite. Zúčastnia sa na nej najlepší slovenskí aj zahraniční predstavitelia, ktorí návštevníkom priblížia toto krásne umenie.


Prednášky a workshopy v demonštračnom tvarovaní bonsajov predvedú Kestutis Ptakauskas z Litvy, Milan Roskoš, René Lempeľ a Marek Kravec zo Slovenska, a umenie suiseki manželia Vyhlídalovci. Svoje umenie tiež ukážu nominanti slovenských bonsajových klubov.


Pre najmenších je pripravený detský kútik s množstvom prekvapení, tvorivých dielní a súťaží. Mladí nadšenci a obdivovatelia týchto umeleckých skvostov môžu pri vstupe na výstavu využiť kultúrne poukazy.


Pozývame vás na prehliadku mimoriadnych exemplárov s neopakovateľnou atmosférou. Tešíme sa na vás!

Pridal: Redakcia PIS
250

Park kultúry a oddychu

Sídlo (adresa):
Hlavná 50, 080 01 Prešov
Telefón:
051/77 237 41-2
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.pkopresov.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.