Sobota, 30. máj 2020
Meniny má Ferdinand | zajtra Petronela, Petrana

Čarovné hrady a zámky – výstava čarovných fotiek

Výnimočná edícia Čarovných kníh sa rozšíri o ďalší prírastok, tentoraz pre vás pripravujeme celoskovenskú knihu Čarovné hrady a zámky.


Nová kniha ešte prejde dlhou cestou pokým sa dostane do vaších rúk a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A načo sa môžete tešiť? To vám odhalí výstava čarovných fotografií k tejto pripravovanej knihe.


Srdečne vás pozývame na výstavu fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch OC MAX v Prešove do 11.10.2019.


Čo všetko uvidíte?
Slovensko je krajina, ktorá je bohatá na hrady a zámky a sú úžasným dôkazom toho ako v minulosti žili naši predkovia. Na výstave vám ukážeme tie najznámejšie hrady a zámky v čarovnom svetle. Môžete sa tešiť na Bojnická Zámok, Trenčiansky hrad, Spišský hrad, Haličský zámok a ďalšie zaujímavé hrady.


Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo na Slovensku máme. Pripravovaná kniha Čarovné hrady a zámky vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 čarovných fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.


Vstup na výstavu je bezplatný.

Pridal: Redakcia pis.sk
173
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.