Utorok, 28. január 2020
Meniny má Alfonz | zajtra Gašpar
udalosť sa už konala

Filmový festival Ekotopfilm - Envirofilm

NENECHAJTE SI UJSŤ FILMY, KTORÉ VÁM ZMENIA POHĽAD NA SVET


Filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM prináša do Prešova výber oceňovaných dokumentárnych filmov z celého sveta. Naším cieľom je inšpiratívnym spôsobom meniť správanie spoločnosti vo vzťahu k životnému prostrediu a vytvárať priestor k otvorenej diskusii o otázkach trvalo udržateľného rozvoja, a to prostredníctvom filmových premietaní a sprievodných diskusií.


Festival štartuje už ráno! Doobedie patrí deťom z vopred prihlásených základných a stredných škôl. V rámci nášho Junior festivalu sa zameriavame na environmentálnu výchovu žiakov, kde prostredníctvom krátkych filmov a interaktívnych sprievodných aktivít učíme deti k zodpovednosti voči nášmu prostrediu.


Podvečer patrí kinosála verejnosti. Pohodlne sa usaďte a nenechajte si ujsť jedinečné zábery vlčej svorky v nehostinnej tundre, naučte sa predchádzať vzniku odpadov, vyriešte dilemu udržateľného stravovania, predstavte si život bez hmyzu alebo sa inšpirujte príbehom odhodlanej aktivistky, novodobej Johanky z Arku. Okrem jedinečných dokumentárnych filmov z celého sveta vám prinášame aj sprievodný program "mimo plátna", kde diskutujeme s našimi hosťami na aktuálne témy.


PROGRAM 13.11.2019:
16:00 BIELY VLK – ARKTICKÝ DUCH
17:00 STAČÍ MÁLO
18:00 MIMO PLÁTNA
19:00 DILEMA MÄSOŽRAVCOV
20:10 SVET BEZ HMYZU
20:40 AKTIVISTKA


PROGRAM 14.11.2019:
16:00 ISLAND, ZNOVUZRODENÝ OSTROV
17:00 ZAVALENÍ ODPADKAMI
18.00 MIMO PLÁTNA: KDE BOLO TAM BUDE! TURISTIKOU K ROZPRÁVKOVÉMU SLOVENSKU
19:00 SVET POĽA TERMITOV
20:00 THUNDER: NA STOPE PYTLIAKOM


VSTUP VOĽNÝ!


Vezmite rodinu, partnerov, kamarátov a príďte nás pozrieť. Tešíme sa na vás!

Pridal: Redakcia pis.sk
180
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.