Nedeľa, 15. december 2019
Meniny má Ivica | zajtra Albína

Stano Mihalík - Potréty výnimočných

Fotograf Stano Mihalík sa v poslednom období venuje zaujímavému projektu, ktorý nazval 3. Generácia. Ide o prácu so seniormi – študentmi Univerzity 3. veku na Prešovskej univerzite v Prešove, ktorých oboznamuje s krásami fotografovania. Portréty výnimočných alebo 3. Generácia zachytáva portréty štrnástich študentov - absolventov jeho kurzov, ktorí sa zároveň stali jeho modelmi.


Ako organizátor aj porotca mnohých fotografických súťaží a člen Asociácie profesionálnych fotografov stál fotograf Stano Mihalík pri zrode projektu Foto v Caraffke, ktorý sa realizuje každoročne v novembri v rámci mesiaca fotografie.


Počas ôsmich rokov sa tu aj vďaka nemu uskutočnili skupinové aj autorské výstavy a návštevníci Caraffky sa tak zoznámili s tvorbou predovšetkým regionálnych umelcov - profesionálov aj amatérov venujúcich sa rôznym žánrom.

Pridal: Michaela Svatová
133
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.