Nedeľa, 15. december 2019
Meniny má Ivica | zajtra Albína
udalosť sa už konala

Fermata

Skupina Fermata vydáva nový, v poradí trinásty štúdiový album s názvom Blumental Blues. Prichádza s ním po viac ako 14 rokoch, je spoločným tvorivým počinom zakladateľov tejto skupiny Fera Grigláka a Tomáša Berku. Tí sa po viacročnej pracovnej odmlke stretli v štúdiu a dali dokopy 10 nových, typicky fermatovských kompozícií. Šesť skladieb skomponoval Fero Griglák a po dvoch skladbách prispeli Tomáš Berka a nový klávesák Maxo Mikloš. Griglák s Miklošom si na albume navyše pripísali po dve spoluautorstvá.


Skupina album nahrávala v zložení Fero Griglák (gitary, klávesy), Tomáš Berka (klávesy), Maxo Mikloš (klávesy) a Tamász Belicza (basová gitara). Grafická stránka albumu a fotografie pochádzajú z tvorivej dielne Vlada Holinu. Obal albumu tvorí štruktúrovaná fotografia oboch protagonistov, pripomínajúca kostolnú vitráž, rozbitú expresívnymi farebnými škvrnami. Ako hovorí Tomáš Berka: „Tak nejako sme v mladosti s Griglákom žili aj vyzerali.“


Predpredaj : https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/fermata-presov-2019-11-24/
Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event/FERMATA
Lístky aj na bare Stromoradie.

Pridal: Michaela Svatová
71
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.