Nedeľa, 19. január 2020
Meniny má Drahomíra, Mário | zajtra Dalibor

Christos raždajetsja!

Celovečerné predstavenie Poddukelského umeleckého ľudového súboru v dvoch obrazoch obohatené o špeciálnych hostí, Lenku Barilíkovú – Spišákovú, herečku Divadla Andreja Bagara v Nitre a Jána Galloviča, herca činohry Slovenského národného divadla v Bratislave. Pod dirigentskou taktovkou Júliusa Selčana, v choreografickom stvárnení Jaroslava Moravčíka a Viliama Mikulu a v umelecky precítenom prevedení profesionálnych interpretov máte jedinečnú možnosť zažiť večer plný radosti, pokory a umeleckého zážitku.


Obraz prvý – Ščedryj večur – výnimočný a nevšedný obraz plný duchovných i svetských kolied s postavami anjelov, pastierov a kráľov nesúci sa v duchu narodenia Božieho dieťaťa.


Obraz druhý – Reprezentačný program – hudobno – tanečná show


Vstupné: 10/15 €

Pridal: Michaela Svatová
167

Divadlo Jonáša Záborského - DJZ

Sídlo (adresa):
Námestie legionárov 6, 080 01
Telefón:
051/ 7733991
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.djz.sk
Facebook:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.