Diskusná téma:
realne bude asi tipovat len postup cez urcite predkolo. bude to ozivenie, s tym sa da suhlasit.
O necelý týždeň začína nový ročník a s ním aj naša tipovačka v ktorej budeme tipovať podľa pravidiel zaužívaných z minulého ročníka:
1. Všetky zápasy daného kola tipujeme s presným výsledkom,
2. za správny tip na víťazstvo, remízu alebo prehru sú 2 body, za uhádnutie presného výsledku sú 3 body - celkovo je tak za zápas možné získať 5 bodov,
3. za uhádnutie celkového počtu gólov v danom kole sú 3 body
4. ako bonus tipujeme zápasy Tatrana v 2. lige (platia pravidlá ako pri bežných zápasoch Corgoňligy - max 5 bodov)
5. ďalším bonusom bude tipovanie postupu/nepostupu slovenského zástupcu v pohárovej Európe (3 body za správny tip),
6. poslednou bonusovou hrou je tipovanie majstra a vypadávajúceho pre sezónu 2014/14 (oba tipy za 5 bodov čiže spolu možno získať 10 bonusových bodov po skončení ligy)- na rozmyslenie tohto tipu máte čas do 5. kola ligy.
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce
Sobota 17:30 Trencin - Nitra
Sobota 19:30 Senica - Trnava
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina
Počet gólov v 1. kole:
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup)
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup)
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok)
Majster Corgoňligy:
Vypadávajúci:
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 0:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 0:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 0:1
Počet gólov v 1. kole: 13
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup)ANO
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup)NIE
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)NIE
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok)1:1
Majster Corgoňligy:ŽILINA
Vypadávajúci:ZLATE MORAVCE
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 0:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:0
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole:12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 1:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci:Dunajska
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 15
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 1:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: DAC
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 0:2
Počet gólov v 1. kole:13
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 0:1
Majster Corgoňligy: Zilina
Vypadávajúci: Nitra
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 2:0
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) - postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) - nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)-nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 3:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: Dunajska Streda
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole:
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) - nepostup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) - nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) - postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 2:1
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:2
Počet gólov v 1. kole: 16
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) - postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) - postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)-nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 2:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: Dunajska Streda
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:0
Počet gólov v 1. kole:10
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 1:1
Majster Corgoňligy:
Vypadávajúci:
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:3
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 11
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 2:0
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:2
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok- 2:1
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: Nitra
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:0
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 2:1
Počet gólov v 1. kole:15
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup)postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup)nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 1:0
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:2
Počet gólov v 1. kole:13
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad -postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg -nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica - nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 3:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgradpostup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:0
Majster Corgoňligy: Žilina
Vypadávajúci: Dun. Streda
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 0:0
Počet gólov v 1. kole: 11
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad nepostup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:0
Majster Corgoňligy: Slovsn
Vypadávajúci: Zlaté Moravce
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 3:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 2:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:0
Počet gólov v 1. kole: 17
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 1:1
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 2:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:1
Majster Corgoňligy: Slovan BA
Vypadávajúci: DAC Dunajská Streda
Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 3:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:0
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:0
Tipovacia súťaž Corgoňligy 2013/14
Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
mikki24 | 6.7.2013 09:54
Ahoj tipéri. Futbalistom skončili prázdniny, nám začalo leto cez ktoré rozbieham ďalší ročník tipovacej ligy. Už o týždeň nastúpia hráči na svoje zápasy a do vtedy chcem prehodnotiť nejaké zmeny do novej sezóny. Z ligy nám vypadol Tatran, bol tu ale návrh aby sme jeho zápasy tipovali aj z druhej ligy. Nejaké prevratné zmeny v pravidlách robiť nechcem, myslím že sú vychytané všetky muchy. Ak máte teda ešte nejaké návrhy, teraz je ten správny čas. V pondelok už pribudne ponuka na nasledujúce kolo.
mocatko | 7.7.2013 13:29
Mikki, mozno ako osviezenie pri tipovani zapasov nasej ligy by som dal moznost tipovat aj slovenskych zastupcov v LM a EL ak budu hrat. Ako taka bonusovka. A skor by som sa zameral bude len na presny vysledok alebo na postup. A nemusi byt vela bodov za spravny tip, trebars tri. Ale trosku to ozivi. A aspon uvidime, ako dlho budu slovenske timy v europ. sutaziach. co ty na to?
mikki24 | 7.7.2013 16:24
alebo aj kedy zacnu stavat na tehelnom poli.. :Drealne bude asi tipovat len postup cez urcite predkolo. bude to ozivenie, s tym sa da suhlasit.
mikki24 | 8.7.2013 13:29
Zdravím všetkých tipérov.O necelý týždeň začína nový ročník a s ním aj naša tipovačka v ktorej budeme tipovať podľa pravidiel zaužívaných z minulého ročníka:
1. Všetky zápasy daného kola tipujeme s presným výsledkom,
2. za správny tip na víťazstvo, remízu alebo prehru sú 2 body, za uhádnutie presného výsledku sú 3 body - celkovo je tak za zápas možné získať 5 bodov,
3. za uhádnutie celkového počtu gólov v danom kole sú 3 body
4. ako bonus tipujeme zápasy Tatrana v 2. lige (platia pravidlá ako pri bežných zápasoch Corgoňligy - max 5 bodov)
5. ďalším bonusom bude tipovanie postupu/nepostupu slovenského zástupcu v pohárovej Európe (3 body za správny tip),
6. poslednou bonusovou hrou je tipovanie majstra a vypadávajúceho pre sezónu 2014/14 (oba tipy za 5 bodov čiže spolu možno získať 10 bonusových bodov po skončení ligy)- na rozmyslenie tohto tipu máte čas do 5. kola ligy.
mikki24 | 8.7.2013 13:39
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. StredaSobota 20:00 Myjava - B. Bystrica
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce
Sobota 17:30 Trencin - Nitra
Sobota 19:30 Senica - Trnava
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina
Počet gólov v 1. kole:
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup)
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup)
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok)
Majster Corgoňligy:
Vypadávajúci:
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Vitas Gerulaitis | 9.7.2013 10:01
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 0:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 0:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 0:1
Počet gólov v 1. kole: 13
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup)ANO
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup)NIE
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)NIE
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok)1:1
Majster Corgoňligy:ŽILINA
Vypadávajúci:ZLATE MORAVCE
(tipujeme do 5. kola vrátane)
Seal79 | 8.7.2013 16:39
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 3:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 0:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:0
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole:12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 1:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci:Dunajska
(tipujeme do 5. kola vrátane)
MartinDC | 8.7.2013 20:34
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 4:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 15
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 1:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: DAC
(tipujeme do 5. kola vrátane)
chochi18 | 8.7.2013 22:21
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:1Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 0:2
Počet gólov v 1. kole:13
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 0:1
Majster Corgoňligy: Zilina
Vypadávajúci: Nitra
mijo | 9.7.2013 09:02
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 3:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 2:0
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) - postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) - nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)-nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 3:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: Dunajska Streda
(tipujeme do 5. kola vrátane)
gerard4 | 9.7.2013 10:11
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:1Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole:
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) - nepostup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) - nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) - postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 2:1
gerard4 | 9.7.2013 10:12
Pocet golov v 1.kole: 11
Joker08 | 9.7.2013 15:20
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 4:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:2
Počet gólov v 1. kole: 16
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) - postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) - postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup)-nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 2:0
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: Dunajska Streda
(tipujeme do 5. kola vrátane)
jarmok | 10.7.2013 09:53
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:0
Počet gólov v 1. kole:10
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 1:1
Majster Corgoňligy:
Vypadávajúci:
mikki24 | 11.7.2013 15:20
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:3
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 11
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 2:0
bavoro | 11.7.2013 15:47
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 3:1Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:2
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup) postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup) nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok- 2:1
Majster Corgoňligy: Slovan
Vypadávajúci: Nitra
Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.
mocatko | 11.7.2013 20:22
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:0
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:0
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 2:1
Počet gólov v 1. kole:15
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad (postup/nepostup)postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg (postup/nepostup)nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica (postup/nepostup) nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B (presný výsledok) 1:0
fajo2 | 11.7.2013 23:20
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:1Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 1:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:2
Počet gólov v 1. kole:13
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad -postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg -nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica - nepostup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 3:0
jozi | 11.7.2013 23:35
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgradpostup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg postup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:0
Majster Corgoňligy: Žilina
Vypadávajúci: Dun. Streda
jozi | 12.7.2013 09:47
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 3:1Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
murtis84 | 12.7.2013 03:07
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 2:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 0:0
Počet gólov v 1. kole: 11
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad nepostup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:0
Majster Corgoňligy: Slovsn
Vypadávajúci: Zlaté Moravce
Emes | 12.7.2013 09:17
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 4:1Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 3:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 2:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:0
Počet gólov v 1. kole: 17
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 1:1
S1CkB0Y | 12.7.2013 09:51
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 3:0Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 1:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 2:0
Sobota 19:30 Senica - Trnava 2:1
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:1
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:1
Majster Corgoňligy: Slovan BA
Vypadávajúci: DAC Dunajská Streda
fenix | 12.7.2013 13:47
Piatok 19:30 Slovan Bratislava - Dun. Streda 3:1Sobota 20:00 Myjava - B. Bystrica 2:1
Sobota 17:00 Kosice - Z. Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trencin - Nitra 3:1
Sobota 19:30 Senica - Trnava 1:2
Nedeľa 18:30 Ruzomberok - Zilina 1:0
Počet gólov v 1. kole: 12
Bonusy:
Streda 17. júl 20:15 Slovan - Ludogorec Razgrad postup
Štvrtok 18. júl Trenčín - IFK Göteborg nepostup
Štvrtok 18. júl Senica - Videoton/Podgorica postup
Sobota 20. júl 17:30 Tatran Presov - Trnava B 2:0