Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Štvrtok - 23. február 2017 - Roman, Romana | zajtra Matej

PIS.sk

Kódex diskutujúceho na www.pis.sk

PIS.sk Vám umožnuje komunikovať prostredníctvom tohoto servera, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi. Používatelia tohoto servera musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho. Administrátor si vyhradzuje právo zasiahnuť v prípade porušenia tohoto kódexu.

Diskusné témy s viacnásobným porušením tohoto kódexu budú odstránené. Takisto môžu byť odstránené aj témy s rovnakým alebo podobným obsahom, ako skôr založené diskusné témy.

Pristupujte k ostatným používateľom našich služieb s úctou. Akékoľvek osobné útoky, vyhrážky, urážky a obtažovanie budú potrestané zmazaním diskusného príspevku a/alebo vášho diskusného konta bez predchádzajúceho upozornenia.

Absolútne neprípustné sú príspevky obhajujúce alebo podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám, takisto príspevky obsahujúce obscénnosti alebo vulgarizmy.

Zakázané je:

 • písať diskusné príspevky v cudzom mene, vydávať sa za zamestnanca, alebo správcu služby PIS.sk alebo za inú osobu, ktorá by sa takýmto konaním mohla cítiť poškodená
 • vedome si vytvoriť väčšie množstvo účtov a v diskusii sa tváriť ako iná osoba
 • zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku a podobne, ktorých cieľom je pritiahnuľ naň pozornosť.
  Príspevok napísaný celý veľkými písmenami je takisto porušením tohoto kódexu.
 • propagovať v diskusiách produkty, služby alebo súkromné firmy alebo zverejňovať odkazy na ich webové stránky
 • vkladať do diskusií informácie o identite iných osôb a diskutujúcich bez ich súhlasu, najmä ich občianské meno, adresu alebo telefónne číslo a podobne
 • šíriť poplašné správy alebo nepravdivé informácie verejne overiteľné
 • zverejňovať doručené súkromné správy bez súhlasu ich odosielateľov
 • zapĺňať diskusné fórum bezobsažnými príspevkami, alebo príspevkami mimo konkrétnu tému obťažujúcimi ostatných diskutujúcich. Tým sa rozumejú aj príspevky zneprehľadňujúce samotnú tému
 • zakladať nové témy na základe článkov na cudzích weboch s odkazom na ne (výnimka www.presov.sk, o oďalších výnimkách rozhodne admin)
 • vkladať tzv. BB kód, ktorý táto diskusia nepodporuje

Obrázky v diskusii

 1. Do diskusných príspevkov nevkladajte obrázky, fotografie a inú grafiku ktorej nie ste autorom alebo k nej preukázateľne nevlastníte autorské práva.
 2. Nevkladajte fotografie stiahnuté z iných webstránok.
 3. Vkladanie screenshotov častí textov a citácií z iných serverov je takisto porušením autorských práv týchto serverov. Screenshot celkového pohľadu webstránok sa povoľuje, pokiaľ nie je v rozpore s pravidlom o reklame.
  Je možné vkladať len fotokópie verejných úradných dokumentov, vlastné fotografie a voľne šíriteľnú grafiku (ak je to výslovne povolené vlastníkom takejto grafiky).

Dodržiavajte zákony

Pri používaní našich služieb ste zodpovední za dodržiavanie všetkých právnych úprav a zákonov, ktoré sa vzťahujú na miesto vášho aktuálneho pobytu. Služby PIS.sk nemôžete používať na šírenie ohováračských, nactiutrhačských, obscénnych a iných protizákonných materiálov. Za protizákonné materiály sa môžu považovať napríklad detská pornografia, niektoré informácie týkajúce sa ilegálnych drog, informácie navádzajúce alebo umožňujúce porušovanie autorského práva a podobne. Zverejňovanie odkazov na webové stránky, ktorých obsah je v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky, je zakázané. Týka sa to napríklad stránok propagujúcich rasizmus, ponúkajúce nelegálny softvér a podobne.

Porušenia Kódexu

Záleží nám na tom, aby bolo naše diskusné fórum miestom inteligentnej debaty, preto si ako prevádzkovateľ služby vyhradzujeme právo zasahovať do diskusií v prípade porušenia týchto pravidiel, najčastejšie zmazaním diskusného príspevku a/alebo zablokovaním diskusného konta. V prípade závažného alebo opakovaného porušenia tohoto Kódexu môže byť zablokovaný prístup k dalším službám PIS.sk. Pri opakovanom porušení kódexu diskusného fóra je konto automaticky bez zásahu administrátora zablokované. Prevádzkovateľ môže vo výnimočnom prípade pristúpiť k zmazaniu príspevkov alebo zablokovaniu konta aj v prípade autorov, ktorí priamo neporušujú kódex, ale ich pôsobenie je dlhodobo prekážkou slušnej a vecnej diskusii a obťažujú ostatných diskutujúcich. Prístupom k službám PIS.sk vyjadrujete svoj súhlas s týmito pravidlami a záväzok dodržiavať ich.

Toto diskusné fórum je čiastočne moderované a preto príspevky môžu byť kedykoľvek odstránené (príspevky zneprehľadňujúce tému, príspevky, ktoré sa netýkajú danej témy a pod.). Diskusné fórum PIS si nekladie za cieľ byť prostriedkom plytkej zábavy, preto náruživým používateľom odporúčame použiť IRC, ICQ, diskusné portály alebo inú formu odreagovania. Ak má príspevok charakter osobného odkazu alebo otázky, použite prosím súkromné správy alebo e-mail.

Nieje v silách administrátorov tohoto portálu sledovať detailne všetky diskusné témy, preto ak ako prispievatelia do diskusie, narazíte na porušenie tohoto kódexu, môžete nás na to upozorniť poslaním sukromnej spravy adminovi alebo mailom (webadmin@pis.sk).

Ďakujeme Vám, že pri využívaní komunikačných služieb PIS.sk budete dodržiavať tieto pravidlá. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek ich upraviť, preto Vám odporúčame do tohto Kódexu správania pravidelne nazrieť a ubezpečiť sa, že konáte v súlade s ním.

Aktualizované 21.2.2012

 
  1.7.2008 | Pridal: Orin | Portál PIS | zobrazené: 40632 krát |  diskusia (8) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Predám (70319)

Dvojpodlažný podpivničený rodinný dom v Prešove na pozemku 1086 m2, úžitková plocha 315 m2, obytná plocha 175 m2, vek domu 42 rokov, v pôvodnom, avšak zachovalom stave. Dom je riešený ako 5 - izbový s kuchyňou a príslušenstvom.

0907030623 | ico | cena: 97.500,-€
ico

Reality: Predám (70311)

Ponúkame na predaj tehlový 7-izb. rozostavaný rodinný dom v Čelovciach, úžitková plocha 125 m2, pozemok 1487 m2. Kuchyňa, komora, 7 izieb, 2x kúpeľňa s WC, IS - elektrika, plyn, studňa, ČOV, plynové kúrenie, na prízemí podlahové. Príjemné tiché prostredie.

0907030619 | ico | cena: 78.900,-€
ico

Reality: Predám (70300)

Predaj 2 izb. byt 60 m2, loggia, OV, ul. Magurská, Prešov. 4 posch. /8. Byt je kompletne rekonštruovaný a predáva sa s kompletným zariadením. VÝHODY BYTU: - stredový byt - dobrá orientácia - mesačné náklady vo výške 136, - /mesiac

0907030622 | ico | cena: 62.900,-€
ico

Reality: Dám do prenájmu (59727)

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Predám (70310)

Ponúkame na predaj montovaný 3.izbový rodinný dom v troch štádiách prevedenia podľa požiadaviek klienta v cene od 37. 548, - Eur. V prípade dohody možnosť výstavby daného RD do 3. mesiacov na Vašom pozemku. Bližšie info a viac foto aj na www.igreality.sk

0903670564 | ico | cena: 37.548,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS