Diskusná téma:
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 2:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:2
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:2
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:2
Počet gólov v 3. kole: 15
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 3:1
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 2:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:2
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 2:1
Počet gólov v 3. kole: 14
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:1
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 3:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 12
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 2:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 13
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 2:0
Počet gólov v 3. kole: 13
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 0:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 2:0
Počet gólov v 3. kole: 12
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 11
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:3 Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1 Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 13
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:0 Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 3:2
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 3:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:0
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:0
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 14
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 0:0
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 0:0
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:2
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 0:0
Počet gólov v 3. kole: 15
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 3:1
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 3:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 6:2
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 4:2
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 4:0
Počet gólov v 3. kole: 31
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:0
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce
Sobota 17:30 Trnava - Košice
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín
Počet gólov v 5. kole:
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup/nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup/nepostup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov /výsledok/
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 0:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 0:0
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 5:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 2:0
Počet gólov v 5. kole: 11
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 0:0
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:0
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 2:0
Počet gólov v 5. kole: 13
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina nepostup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:1
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:2
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:1
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:1
Počet gólov v 5. kole:12
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:1
Majster:MŠK Žilina
Vypadavajúci:Zlaté Moravce
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 0:2
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 2:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 1:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:2
Počet gólov v 5. kole:
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:3
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 0:2
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 1:1
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 0:0
Počet gólov v 5. kole: 16
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 0:2
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 0:2
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:1
Počet gólov v 5. kole:13
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup/nepostup postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup/nepostup postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov /výsledok/ 1:1
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 2:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:2
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 3:1
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:2
Počet gólov v 5. kole: 14
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:2
Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 2:0
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 2:2
Počet gólov v 5. kole:
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 0:1
Tipovacia súťaž Corgoňligy 2013/14
Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
feri | 25.7.2013 23:20
Sobota (17:00) Košice - Nitra 1:0Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 2:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:2
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:2
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:2
Počet gólov v 3. kole: 15
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 3:1
fajo2 | 25.7.2013 23:34
Sobota (17:00) Košice - Nitra 2:0Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 2:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:2
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 2:1
Počet gólov v 3. kole: 14
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:1
fajo2 | 26.7.2013 12:31
BonusyŠtvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
jozi | 26.7.2013 11:37
Sobota (17:00) Košice - Nitra 2:0Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 3:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 12
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
mikki24 | 26.7.2013 12:21
Sobota (17:00) Košice - Nitra 1:0Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 2:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 13
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
mikki24 | 26.7.2013 12:22
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra PloieştiŠtvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina
fajo2 | 26.7.2013 12:33
Sobota (17:00) Košice - Nitra 2:0Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 2:0
Počet gólov v 3. kole: 13
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
fajo2 | 26.7.2013 12:34
prosím o vymazanie platí to prvé tipovanie pomýlil som sa
fenix | 26.7.2013 12:36
Sobota (17:00) Košice - Nitra 2:0Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 0:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 2:0
Počet gólov v 3. kole: 12
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 1:0
medulienka | 26.7.2013 14:24
Sobota (17:00) Košice - Nitra 2:1Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 1:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:1
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 1:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 11
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:1
Joker08 | 26.7.2013 21:11
Sobota (17:00) Košice - Nitra 1:0 Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 3:0Sobota (18:30) Ružomberok - Banská1:1Sobota (19:30) Myjava - Trnava 1:3 Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1 Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 13
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:0 Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Emes | 26.7.2013 22:09
Sobota (17:00) Košice - Nitra 2:0Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 3:2
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 3:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:0
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:0
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 1:0
Počet gólov v 3. kole: 14
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 0:0
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
mocatko | 27.7.2013 09:59
Sobota (17:00) Košice - Nitra 2:1Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 1:0
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 0:0
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 0:2
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 2:1
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 0:0
Počet gólov v 3. kole: 15
Bonusy
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 3:1
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
mikki24 | 28.7.2013 22:09
Sobota (17:00) Košice - Nitra 4:2Sobota (17:30) Žilina - Zlaté Moravce 3:1
Sobota (18:30) Ružomberok - Banská Bystrica 2:1
Sobota (19:30) Myjava - Trnava 6:2
Nedeľa (18:00) Trenčín - Slovan 4:2
Nedeľa (19:30) Senica - Dunajská Streda 4:0
Počet gólov v 3. kole: 31
Bonus
Sobota 17:30 Tatran Prešov - Podbrezová 2:0
mikki24 | 28.7.2013 22:29
Poradie na čele tipovačky sa nezmenilo, skôr sa vyrovnalo keď má S1CkB0Y kamaráta v podobe Jokera08. Obaja majú 36 bodov čo je o jeden viac ako tretí fajo2. Už štvrté kolo nikto neuhádol počet gólov, síce to posledné sa ani nedalo pre rekordný počet. Tento týždeň sa nám do ponuky ešte pribudnú aj Európske bonusy, z ktorých si minule najlepšie počínali Joker08, Vitas, ixo a ja. Uvidíme čo príde.
mikki24 | 28.7.2013 22:31
Piatok 19:30 Nitra - RužomberokSobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce
Sobota 17:30 Trnava - Košice
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín
Počet gólov v 5. kole:
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup/nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup/nepostup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov /výsledok/
blšiak | 29.7.2013 21:21
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 0:0Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 0:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 0:0
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 5:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 2:0
Počet gólov v 5. kole: 11
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 0:0
Vitas Gerulaitis | 31.7.2013 07:23
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 1:1Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:0
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 2:0
Počet gólov v 5. kole: 13
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina nepostup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:1
jarmok | 29.7.2013 08:13
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 0:1Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:2
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:1
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:1
Počet gólov v 5. kole:12
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:1
Majster:MŠK Žilina
Vypadavajúci:Zlaté Moravce
S1CkB0Y | 29.7.2013 09:14
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 1:2Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 0:2
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 2:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 1:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:2
Počet gólov v 5. kole:
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:3
chochi18 | 29.7.2013 11:26
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 1:1Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 0:2
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 1:1
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 0:0
Počet gólov v 5. kole: 16
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 0:2
Seal79 | 30.7.2013 05:59
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 1:2Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:1
Sobota 17:30 Trnava - Košice 1:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 0:2
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:1
Počet gólov v 5. kole:13
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup/nepostup postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup/nepostup postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov /výsledok/ 1:1
feri | 30.7.2013 10:45
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 0:2Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 2:1
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:2
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 3:1
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 1:2
Počet gólov v 5. kole: 14
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti postup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 1:2
murtis84 | 30.7.2013 10:53
Piatok 19:30 Nitra - Ružomberok 1:2Sobota 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:0
Sobota 17:30 Trnava - Košice 2:0
Nedeľa 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:1
Nedeľa 17:30 Slovan - Myjava 2:0
Nedeľa 19:30 Senica - Trenčín 2:2
Počet gólov v 5. kole:
Bonusy
Štvrtok 19:00 AS Trenčín - FC Astra Ploieşti nepostup
Štvrtok 19:00 HNK Rijeka - MŠK Žilina postup
Piatok 19:30 SFM Senec - Tatran Prešov 0:1
Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.