Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Nedeľa - 23. júl 2017 - Oľga | zajtra Vladimír

PIS.sk

Diskusná téma: Náhubkový zákon

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

Náhubkový zákon 63269

borec (ID: 3376) | 22% Profesionál
    borec | 10.11.2016 23:26
    Dnes prezident SR nepodpísal zmenu rokovacieho poriadku NR SR a nazval ho náhubkovým zákonom. Dlho som rozmýšľať, čo to znamená. Môj pes nosí tiež náhubok ale predsa nie je idiot iba občas kuše! A tak ma to nakoniec osvietilo. Predsa ten /Danko/ čo ten zákon predložil, by mal dostať na hubu. Či??? ???

63271

jozo (ID: 71) | 14% Majster
    jozo | 11.11.2016 12:23
    to, čo chcel tento totalitný tandem - Smer+Sns+SMK urobiť, by si nedovolil ani Mečiar vo svojom najtemnejšom období. Opozícia sa likvidovala v časoch totality a diktatúry. Ako veľmi sa boja o svoje korytká, našťastie, ľudia ich už prekukli a pri ďalších voľbách im to zrátajú aj s úrokmi.

63272

mam dosť (ID: 2697) | 15% Praktikant
    mam dosť | 11.11.2016 17:18
    Nic ludia neprekukli bohuzial. Ved pri poslednych volbach dostali smer celkom dost hlasov. A ked zacitia pach penazi politici typu Danko, Bugar a pod.spoja sa aj s diablom.

Hej cenzura horša jak za boľševika 63276

Hangari (ID: 287) | 21% Idol
    Hangari | 12.11.2016 17:53
    A ja ľem čekam kec še ujmu moci liberali a demokraci - česko-slovenski kaviarňici. Bo tote, kec im odporuje je fašista, xenofob, ... a najradši bi ich postriľaľi. Su to agresivne hoveda. Vidzime to terazki v sidle demokracie U. S. A. dobehnul tam majdan i farebna revolucia. Ňevihraľi pravdohlasiči a toto ňemožu preloignuc. A v spravoch maju pravdu ľem herci, filozofove, špivaci, novinari, ...aľe vekšinu to maju vigumovano, sem tam šňupnu.

RE: Hej cenzura horša jak za boľševika 63279

trex (ID: 653) | -1% Majster
      trex | 12.11.2016 18:08
      stretnutie s realitou pre fanklub Killary..

Donald Trump , by mal byť veľkorysý a menovať Hilary Clinton za veľvyslankyňu v Lybii...next

• trex
      • trex
      • trex
      • trex

RE: RE: Hej cenzura horša jak za boľševika 63281

Hangari | 12.11.2016 19:32
        ... abo poradkiňu Zemanovi. Toten bi ju vicvičel.

Už to začalo 64083

Hangari | 8.2.2017 12:47
    Pre nas starich - pametňikoch žadna novinka, ľem sudruha Stalina, Gotwalda vistriedal sudruh Fico a Kaliňak. Metodi maju tote iste. Každa moc še boji o svoju moc. Terazki, že demokracia:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ak8o5lSU6xQ
    https://www.youtube.com/watch?v=KWTCRZrcI9k

Vobec ňe xenofobne 64087

Hangari | 8.2.2017 15:01
    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/...
    Dúfam, že Kali to pošľe svojmu kamošovi Chovancovi, abi z nim urobel poradek. Osobňe sebe mišľim, že še mu ňič ňestaňe. Horši bi bulo pre teho, kto bi to povedzel naopak. To takoj bi z Mosadu prišľi za Zemanom, naj sebe robi poradek.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., Prešov