Štvrtok, 02. máj 2024
Meniny má Žigmund | zajtra Galina
Diskusia k článku:

Pomôžte pri prešetrení priestupku

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#24415
Pomôžte pri prešetrení priestupku 24415
panslav (ID: 325) | 0% Začiatočník
panslav | 10.1.2012 10:20
toto je bezna vec v premavke. snad sa to uz stalo kazdemu, ze auto v lavom pruhu brzdi kvoli chodcovi ale vodic v pravom pruhu nema sancu toho chodca vidiet. ja ked vidim ze vedla v pruhu ide auto, tak chodcovi ani nezastavim aby som ho neohrozil.
podla man to ti policajti spravili naschval, ze zastavovali chodkyni, aby nastazili na vodica pascu a potom ho mohli pokutovat. typicky policajti namiesto toho aby chytali zlodejov a robili poriadky so "spoluobcanmi" tak meraju rychlost 3 metre za znackou obce, davaju pokuty za telefony za volantom, striehnu v noci pri STOP-kach a odobne pritom sami porusuju tieto predpisi.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#24416
RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24416
hOVADo (ID: 895) | 5% Praktikant
hOVADo | 10.1.2012 10:39
ňebudzeš ti ten šofer teho ňisana?
#24417
RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24417
akoze (ID: 152) | 3% Pokročilý
akoze | 10.1.2012 11:14
prosimta chod odovzdat vodicak a kup si mesacnik.
toto nie je o pasci ale o predvidani a slusnosti. so zbytkom suhlasim, ale s tymi prechodmi na stvorprudovkach si trafil vedla.
#24421
RE: RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24421
koala (ID: 3007) | 9% Pokročilý
koala | 10.1.2012 12:47
v tom s tebou neostava len suhlasit akoze...
Zialbohu niektori vodici su taki bezohladni ze niekedy na zaplakanie... vonku leje...pred prechodom stoji mamicka s dietatom, mokne v dazdi...ale ziadny z vodicov nezastavi.. :(
#24441
RE: RE: RE: Pomôžte pri prešetrení priestupku 24441
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 11.1.2012 14:37
aj akoze, tiež som raz mal podobný zmätok, len v tom ľavom jazdnom pruhu bol autobus a osoba sa našťastie spoza neho najprv rozhliadla, lebo som zastavil až za prechodom. Nuž a mal som mokrý chrbáť, lebo sám som niekoľko krát nadával keď som ako šofér idúci v pravom jazdnom pruhu púšťal chodca/kyňu na prechode a ten v ľavom pruhu to nepostrehol. U mňa stačilo len to, že som sa ponáhľal a rozmýšľal som o robote.
Odvtedy sa snažím sadať za volalnt s čistou hlavou, ale pri cesťákovi to veľmi nejde dokopy.
#24434
Kebi..... 24434
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 10.1.2012 21:15
... laipšisovci ňebuľi takoj posrate, kec na ňich dajaka celebrita vibafne že ma dajakeho mafiana na ministersve a teho ..uja takoj vimasceľi pendrekom že bi še darebak takoj zosral ta bi maľi autoritu... tak su ľem tajtrlici. Na poctivakoch aslušnich použiju šicke dostupne prosriedki.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK