Utorok, 19. marec 2024
Meniny má Jozef | zajtra Víťazoslav, Klaudius
Diskusná téma:

vtip

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#63850
63850
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 9.1.2017 17:39
Pištovi odešla žena Gitka. Vracela še k mame na višni koňec. Pištovi še bars za ňu ňeclo a užival sebe a ožil. O 3 mešace sušeda vidzi Gitku u Pištu a pita še: Tha co Gitko už ši še vracela? Hej, už som ňevitrila kukac jak Pišta sebe spokojňe žije!

Bela hvari Palemu: Znaš co mam v pravej kešeňi? Ňe! Začina še to na „P“! Peňeži! A ňe, pulľitrovku! A terazki co mam vof pravej kešeňi? Začina še to na „E“! Ta toto už naisto ňeznam! Tha predsik „ešči“ jednu pulľitrovku!

Muž še vracel zos duchovneho cvičeňa. Takoj rano poboškal ženu. V uterek, stredu zaš. Žena še pita co sce na totich duchovnich cvičeňoch robeľi, kec ši taki prerobeni? Tha farar nam poradzel, abi pre pokoj na duši sme každe rano poboškaľi svuj križ.
#63852
Dojčlandovi 63852
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 10.1.2017 09:58
Pred štacionom Koline Hbf. še biju lilavi zos domorodcom. Pridze merkelpolizei oddzeľi totich dvoch a pita še: Kto začal bitku? Lilavi, hvari: Un bo mi ňechcel dac peňaženku! Občan zos peňaženku: Sce zatknuti! Porušeľi sce vodcov zakon, že sce ňepomohli lilavemu! Mace basu 5 roki!
#63856
URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE. 63856
Vazquez | 11.1.2017 03:32

Tento príspevok porušil kódex diskusného fóra , a preto bol odstránený.

#63857
RE: URGENT ORIGINÁL ÚVER PONUKA PLATÍ SE. 63857
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 11.1.2017 09:22
Dobrí vtip do Aj mudri schibuje.
#63862
Futuristicji 63862
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 11.1.2017 15:28
V roku 2063 na ZDŠ vof Prešove. Učiteľka kontroluje na začatku roku žiakoch. Mohamed Ali Mufti? Tu! Mustafa Ibrahim? Tu! Mich Alves Ely? Cicho. Ta je tutak abo, ňe! Zos kucika v zadnej lavici še ozve: Paňi učiteľka to budzem asi ja, aľe čitajce mojo meno Michal Vesely!
#63871
RE: Futuristicji 63871
Nostradamus (ID: 133) | 49% Pokročilý
Nostradamus | 12.1.2017 18:10
To jak tota česka speváčka Helena von Dráčková
#63865
Navod na ľečbu 63865
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 12.1.2017 13:07
Dvojo dzedkove šedza vof čekarni u dochtora. Jeden hvari: Čul ši, že dobri ľik na sklerozu cesnik? Ňehutor, taki zdravi ľik? Hej kec še najiš rano cesniku a idzeš na špacirku a stretňeš dakeho a kus dichneš, tha toten ce sebe nafurth zapameta. Či tebe pomože, ňeznam.
#63873
63873
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 13.1.2017 08:36
Do firmi pridze novi zamestnanec. Pita še kolegu, že čom Aničku volaju chripka. No tha znaš zato, po už každi mal chripku.
Mužovi še dostalo echo, že žena ho podvadza. Tha prišol skorej z roboti a vidzi ich obidvoch vof posceľi. Tha co robice s totu moju ženu? Tha sluchm prekrasnu muziku co idze z vašej ženi. Jak to, že ja ňič ňečujem? Tha za to ňečujece bo ňemace zasunuti konektor...
#63891
Na dobru dzeku 63891
#63893
63893
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 18.1.2017 08:27
Mali Ferko otravuje mamu, že jak še rodza dzeci. Ferko je vitrvali
a ešči še spita: A co zrobi bocian, kec zariadi dzecatko? Mama hvari. No a co bi robel? No tha še zvaľi nabok a spokojňe sebe začňe chrapac! A mali Ferko: A mami a i bociani chrapu? Špi už a daj už pokoj!
Deži pridze k doktorovi a hvari: Šicko me boľi, paľi me karku, boľa me ruki, v koľeňe mepicha, ... A doktor še pita: A ňepiľi sce nahodu okenu? Hej pan doktor, aľe ňezabrala!
#63918
63918
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 22.1.2017 09:44
Deži vola majstra na na stavbe: Pan majster zlamala še mi lopata! Oľe Deži skuš še prec o bager!
Stretňe še Pali s Ferim. Jeden biva na višňim koncu a druhi na dolňim. Dluho še ňevidzeľi. Pali še Pita: Sluhaj Feri co ši taki višmiati? No tha maľi sme svaďbu v rodziňe! Hej a kto sebe keho bral? No tha banbožko sebe vžal švekru.
Pridze Flašikova za Zalom a pita še: Co robiš? Tha ňič! No tha ci pomožem!
Umar Fico. Po pohrebe každi ruca do hrobu hrudku žeme. Pridze Matovič k hrobu a ruci do hrobu hasiaci pristroj. Štbak Benčik še ho ho pita, že čom. No tha vof pekľe ho budze potrebovac!

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#63930
63930
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 25.1.2017 08:57
Stretňu še dvojo. Jeden hvari druhemu: Co ši taki smutni? Aľe trapi me, že žena ma narodzenini i meňini v jeden dzeň. No co ši jej kupel? No kupel som jej lodički. Viborňe! Ľepši ši aňi ňemohol zrobic, bo doobeda jej daš pravu a poobedze ľevu lodičku.
#63993
63993
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 2.2.2017 08:42
Pri pive vof karčme hvari jeden druhemu: Tote fľajstre na chudnuce su perfektna vec! Aľe ňehutor! Odskušal ši to? Ňe, aľe pred tiždňom
som s totim fľajstrom zaľepel usta žeňe a ona už schudla 10 kila!
#64046
Taki 64046
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 6.2.2017 12:11
Dva male dzivčatka na pisečku še dohvaraju. Hehehe hvari jedna, ja už som vidzela jak še robia dzeci! Hehehe hvari druha, a ja už znam jak zrobic abi dzeci ňebuľi, hehehe.
#64318
Školski 64318
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 23.2.2017 17:53
Učiteľka hvari dzecom: povice mi vetu dze bi še 2 razi viskitlo slovo "čelo". Mala Katka še prihlaši: Otecko bavi na čelo i violončelo. Viborne - jedinka. A teraz povice vetu, dze bi bulo "čelo" tri razi. Takoj dzvihňe ruku Janko a hvari: Minulu sobotu ocko z mamičku ľežeľi na divaňe a buľi čelo na čelo a muchľovaľi še ľem tak fi-čelo. Učiteľka ...
#64320
Za socializmu o zlatú mrežu 64320
Nostradamus (ID: 133) | 49% Pokročilý
Nostradamus | 23.2.2017 19:02
Učiteľka: No deti, povedzte nám nejakú vetu so slovom manifest.
Prihlási sa Jožko: Komunistický manifest je základným kameňom našej spoločnosti.
Učiteľka: výborne Jožko, jednička.
Už sa nikto nehlási, len Dežko, tak mu učiteľka chtiac, nechtiac dala slovo.
Dežko: našej Mani fest rošnu cicky.
#64360
Jaka višla tajnička vof križovke 64360
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 28.2.2017 07:41
Stretňu še cigan, žid, homosexual, utečeňec, grek a klimaticka zmena. Medzi sebu žrebuju kto z ňich može za pokašľane životi dnešnich slovakoch.
#64504
64504
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 9.3.2017 09:09
Muž hvari žeňe: Oľe podaj mi tote golfove fusekľe. Jaske, golfove? Šak take ňemaš! Aľe mam, to su tote s timi ošemnascimi dzirami.

Majster Slovenska vo vrhu guľu, hvari trenerovi: Dňeška še mušim predvesc, bo na tribuňe šedzi švekra! Trener mu na to: Bars še ňenaparuj bo aj tak tam ňedoruciš!

Dohvaraju še dve: Včera som prišla na šokujuce odhaľeňe. Tha jake? No tha kec sebe umivam vlasi zos šamponom, tha zos penu sebe prejdzem po ceľe. Noa včera kukňem co napisano na viňece a tam napisano: Na zvekšeňe objemu! No tha už terazki znam čom mi tak rosňe zadek! No od terazki sebe budzem umivac zadek zos jaru. Bo tota ma tam napisano: Odstraňi i odolnu mastnotu!
#64997
Parfinovo pivovi 64997
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 13.4.2017 12:06
Pali s Piťom šedza v karčme pri pive. Piťo hvari Palemu: Davno ši tu ňebul na pive, dze ši bul? Aľe, žena mi hvarela abi som šporoval a ňechodzel na pivo, tha za to. No a som tu zaš preto, bo ženu som načapal, jak sebe kupela drahi parfin za 50 €. Tha hvarim jej: Tha ja mam šporovac a ti sebe kupuješ drahi parfin! Ja ľem za to, abi som še ci pačela! Šak i ja pijem pivo za to, abi ši še mi pačela! Predstam sebe a ona emigrovala k svojej mame!
#65288
65288
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 16.5.2017 08:10
Pridze pacientka k doktorovi a hvari mu: Pan doktor tote praški co sce mi daľi vobec ňeučinkuju. No ta to už je važňejše jak som sebe mišľel. No tha už ňič inšo ňeostava ľem iba kukac v telke večeri z Havranom.

Stretňe Piťo Fereho a pita še ho: Co terazki robiš? No tha robim pre vladu! Tha maš fajni flek na uradze vladi! Feri hvari ňe, aľe placim daňe.

Do matematickeho finale olimpijadi ustavnich činiteľoch še prebojovaľi Kiska, Danko a Fico. Vihral Fico. Na tlačovke pred novinarmi, še novinari pitaju jake češke buľi prikladi. Šicke buľi jednoduche. No a co sce maľi vof finale? No tha keľo je 8x3. No a co sce pan Fico vipočitaľi? Tha 26! Aľe šak to plani visledek! A Fico na to: Aľe bul som najbľižšik visledku.
#66010
66010
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 26.6.2017 09:31
Stretňe še Marča s Hanču. Pita še Marča co to bul rano u vas taki krik? Aľe, hvari Hanča, mojemu som namesto cukru do kavi, dala prašek na praňe. No a kus vipeňel.
#66232
Supercelove 66232
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 9.7.2017 18:07
Dva stare valalske dzivki idu zos koscela. Jedna hvari druhej: Co to idze za čudo s totim našim Jaňom? To je jeho žena! Tak mu treba.
Čom maju autobusi v zadu čislo linki? No tha zato, abi sce znaľi, ktori autobus vam ušol.
Ďoďo še pita Piťa: Čul som, že ši skrižel poštoveho holuba s papagajom. Čom ši to zrobel? Piťo hvari :No tha za to, abi kec holub zabludzi, abi še znal spitac na cestu.
Pita še sinček apka: Čom Ježiša Krista neutopeľi aľe ho ukrižovaľi? No znaš sinačku, rozmišľaľi kus dopredu. Znaš sebe predstavic žebi nad dzverami sme maľi namesto križika akvarium?
Znaš jaka je najnovša dopravna značka pre blondinki? Ňe! Tha jaka? No tha koňec kruhoveho objazdu!
Porošenko s Kiskom su na viľece. Večar vidzi Porošenko, že Andrej furt zľeže s posceľi a švici pod posceľ. Už mu to ňedalo a pita še: Čom furth šviciš pod posceľ? Aľe, kukam či som tam ňezapomnul zahašic švetlo.
#66267
66267
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 13.7.2017 19:03
Policajna hľadka robi kontrolu. Šicko v poradku. Jednemu to ňeda a pita še: Pan vodič čom terazki v ľece mace liže na streche? Tha idzeme ližovac na vodu! Možece isc... . Odejdu a hvari druhemu: Ti ňezrobel sebe un z nas srandu? Bo mi mame pri valaľe tri ribniky a aňi jeden ňeňi dolu kopcom.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK