Pondelok, 06. február 2023
Meniny má Dorota | zajtra Vanda
Diskusia k článku:

Začína sa rekonštrukcia podchodu a schodísk na Sekčovskej ulici

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#75460
Začína sa rekonštrukcia podchodu a schodísk na Sekčovskej ulici 75460
xelen (ID: 735) | 22% Majster
xelen | 25.10.2021 20:18
Prosím dozrieť, aby čochvíľa po rekonštrukcii nezatekala voda alebo nepadala omietka. Dozrieť na kvalitu kúpeného stavebného materiálu a po rekonštrukcii najať odborníka stavebníka na kontrolu vykonanej práce. Je to veľa peňazí. Môžete tam dať nejaký svetlík, aby prenikalo denné svetlo. Osobne mám radšej nadchody ako podchody, lebo sú verejnejšie... chvalabogu v Prešove nie je veľká kriminalita.
---
Ako starý človek sa neskôr podchodmi budem báť večer chodiť.. lebo veď keď tam kdesi bude mladý čávo, čo bude pýtať na cigarety... ale beriem, je to produkt socializmu a vtedy bola bezpečnosť vyššia (asi).
---
Mohli by sme začať stavať nadchody na rušných hlavných ťahoch cez sídliská. Ľudia by ocenili. Uvedomujem si drahotu tohto riešenia. Alebo podchody... ale s kamerovým monitorovaním, kvôli bezpečnosti. Je ťažké vybudovať bezpečne sa tváriaci podchod... stále je tam prítmie.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK