Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

Spoločnosť

 • Ďalšie kolo súťaží so stránkami www.frenky.sk a www.stenly.sk skončilo. Na oboch stránkach však zároveň začína nová súťaž. Kto vyhral a a čo môžete vyhrať tentokrát?
  10.10.2002
  0
 • Krajská organizácia Združenia podnikateľov Slovenska v Prešove vám ponúka <b>účasť</b> na sérii <b>školení práce s počítačom</b>. Ide o štyri kurzy (<i>Začíname s počítačom</i>, <i>Elektronická kancelária</i>, <i>Základy internetu</i> a <i>Internet pre ponikateľov</i>), ktoré vďaka podpore fondov Európskej únie môžete absolovovať <b>zdarma</b>. Ak ste začínajúci podnikateľ, prípadne sa chystáte podnikať, bežná cena kurzu (790 Sk) klesá na 0 Sk. Ide o sériu na seba nadväzujúcich intenzívnych školení, v malých skupinách, ktoré trvajú maximálne týždeň (v popoludňajších hodinách); ich stručný obsah nájdete nižšie...
  9.10.2002
  0
 • Konferenciu zorganizovala Krajská organizácia Združenia podnikateľov Slovenska. Záštitu nad podujatím prevzal MUDr. Peter Chudík, predseda Prešovského samosprávneho kraja. Konferencia sa konala 4. - 5. októbra 2002 v Prešove, v hoteli Dukla (Námestie legionárov 2, 080 01 Prešov). Projekt bol finančne podporený programom PHARE. Konferencie sa zúčastnilo 90 návštevníkov. Tí v piatok - v priebehu ôsmich hodín - absolovovali desať prednášok tématicky zachádzajúcich od trendov vo vzdelávaní po riešenia špecifických problémov podnikateľskej praxe (nielen) v prešovskom regióne.
  7.10.2002
  0
 • Rádio Twist popri trvalom zvyšovaní množstva a kvality informácií vo svojom vysielaní rozširuje aj pokrytie územia Slovenska svojim signálom. Od 1. októbra spúšťa dve nové frekvencie v regiónoch Poprad, Spišská Nová Ves a Kežmarok (104,8 MHz) a Prešov a okolie (105,8 MHz). Do 10. októbra k nim pribudne ďalšia frekvencia 88,5 MHz pre oblasti Vranov nad Topľou, Humenné, Trebišov a Michalovce.
  4.10.2002
  0
 • Mestské zastupiteľstvo v pondelok rozhodovalo o vynaložení s prostriedkami, ktoré získalo mesto ako kompenzáciu nákladov za vybudované plynárenské zariadenia. Išlo o sumu vyše 18 mil. Sk.
  4.10.2002
  0
 • Prázdniny skončili, no súťaže na internete pokračujú. Bez námahy môžete vyhrať...
  12.9.2002
  0
 • Tretia tohtoročná súťaž krásy organizovaná na Domaši vyvrcholila cez víkend v oblasti Eva. Po Miss Domaša (Monika) 2002, konanej v rekreačnej oblasti Poľany a Miss Domaša Valkov 2002 má svoju víťazku aj oblasť Eva.
  22.8.2002
  0
 • Prešovský samosprávny kraj a Malopoľské vojvodstvo podpísali minulý týždeň v Prešove dohodu o spolupráci. Podobné vyhlásenie už predtým signoval s poľskou stranou krajský prednosta, tentoraz ide o dohodu z pozície krajskej samosprávy.
  14.8.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • Centrum mesta sa vo štvrtok popoludní zaplnilo. Dôvodom bol koncert Prešov - náš domov, na ktorom sa robila zbierka na obnovu prešovskej kalvárie. Inicioval ju Stanislav Kahanec, ktorý bude v kandidovať v najbližších komunálnych voľbách na post prešovského primátora. Prítomní, ktorí prispeli do pokladničky, za to dostali malé umelohmotné kahance.
  13.8.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • O prostriedky zo Štátneho fondu rozvoja bývania (ŠFRB) sa bude uchádzať mesto Prešov, ktoré z nich chce zafinancovať výstavbu nájomných bytov na Majakovského a Sabinovskej ulici. Fondu mesto, po tom, čo tento krok odsúhlasilo zastupiteľstvo, predloží žiadosť o podporu vo výške 74,5 milióna korún. Zastupiteľstvo sa uznieslo aj na zabezpečení finančného krytia pre ŠFRB formou mesačných splátok vo výške vyše 350 tisíc, ktoré pôjdu na splácanie požadovaného úveru. V pláne investičných akcií mesta sú tohto roku vyčlenené na spomínanú stavbu dva milióny.
  6.8.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • Storočné jubileum oslávila v stredu Prešovčanka Zuzana Paučová. Zablahoželať jej do domu na Šidlovci, kde býva pri najmladšej dcére Márii Macalovej s rodinou, jej prišila aj delegácia z prešovskej radnice na čele s primátorom Jurajom Kopčákom. Jubilantke venovali tkaný vankúš, keramické misky v tvare mušličiek, keramiku s erbom mesta, fotoalbum, knihu a kyticu kvetov. Na oslave si jubilantka pripila poháričkom vaječného koňaku.
  2.8.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • Domaša/Valkov - Dvadsaťročná Prešovčanka Iveta Baňasová sa stala Miss Domaša Valkov 2002. Štvrtý ročník súťaže zorganizovali obec Bžany a Flash rádio v sobotu, v rámci Summer Flash párty. Prvou vicemiss je od soboty 2002 Zuzana Krochmaľová (18) z Veľkého Šariša (okres Prešov) druhou Ivana Boršovská (18) zo Svidníka. Najviac sympatií publika získala Erika Marcinová. Svoju Miss na Valkove korunoval i denník Korzár. Stala sa ňou dvadsaťročná Košičanka Petra Patlevičová.
  31.7.2002
  0
 • Nadácia Zelená nádej so sídlom v Tulčíku v Prešovskom okrese, ktorá pôsobí pri Lesoochranárskom zoskupení VLK, vyhlasuje štvrtý ročník súťaže o Lesoochranársky čin roka 2001. Do súťaže možno prihlásiť jednotlivca či skupinu ľudí nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech, Poľska s Maďarska a Slovenska.
  23.7.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • Rekreačná oblasť Domaša - Poľany (ľudovo Monika) bola dejiskom sobotňajšieho zápolenia desiatky krásnych mladých dievčat v súťaži krásy. Predseda poroty Ivan Mikloš vyriekol ortieľ, Miss Domaša 2002 sa stala osemnásťročná Prešovčanka Zuzana Kováčová, ktorá štartovala s číslom 3. Prvou vicemiss sa stala súťažiaca s číslom 4, Bratislavčanka Jana Pipová a víťazné trio uzatvorila Petronela Hurajtová z Prešova so súťažným číslom 10.
  19.7.2002
  Autor: Michal Frank
  0
 • Záujmové združenie žien Mymamy organizuje súťaž o najkrajší návrh MASKOTA nášho materského centra!
  15.7.2002
  0
 • Čo nového majú súťaže na internete so stránkami www.stenly.sk a www.frenky.sk teraz, počas prázdnin? Okrem iného vyhodnotenie júnovej súťaže...
  10.7.2002
  0
 • Súťaže na internete pokračujú aj v predprázdninovom období. Pokúšať šťastie môžete na stránkach www.stenly.sk a www.frenky.sk.
  21.6.2002
  0
 • Veľkým úspechom študentiek aj majsteriek odborného výcviku sa skončili Majstrovstvá Slovenska v účesovej a dekoratívnej tvorbe, ktorých dejiskom bolo Výstavné a kongresové centrum Incheby v Bratislave. V silnej konkurencii sa dorastajúca nová generácia kozmetičiek a kaderníčiek nielenže nestratila, ale urobila nášmu mestu i svojej škole to najlepšie meno. Reč je o SOU služieb v Prešove, ktoré malo v tejto súťaži trojčlenné zastúpenie a počínalo si nadmieru úspešne.
  21.6.2002
  0
 • Technické služby mesta Prešov a.s. prichádzajú v týchto dňoch s ďalšou novinkou pre občanov. V súlade s koncepciou nakladania s komunálnym odpadom v meste Prešov zavádzajú separáciu plastových fliaš ( PET-fliaš ).
  5.6.2002
  0
 • Počas dvoch dní sa v Prešove konala medzinárodná odborná konferencia Súčasné trendy v liečbe drogových závislostí a využitie akupunktúry v ich liečbe. Na túto akciu, ktorá sa konala v penzióne Odevák na sídlisku Sekčov, nadviazal dvojdňový doplnkový kurz Terapia závislostí akupunktúrou. Konferenciu, ktorej sa zúčastňujú lekári z piatich štátov Európy, zorganizovala Spoločnosť akupunktúry, organizačná zložka Slovenskej lekárskej spoločnosti a Chemická zdravotná poisťovňa Apollo, záštitu prevzal predseda samosprávneho kraja Peter Chudík.
  22.5.2002
  Autor: Michal Frank
  0
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.